Sabiha Gökçen Havalimanı

En Yakın Havalimanı Hangisi? | İstanbul

Atatürk Havalimanı’nın kapanması sonrası İstanbul Havalimanı’nın tam kapasite çalışmaya başlamasıyla yolcuların alışkanlıkları da değişmeye başlıyor. Anadolu Yakasında bulunmasına rağmen İstanbul Havalimanı’na gitmeyi avantajlı bulan veya tam tersi şekilde Avrupa Yakasından Sabiha Gökçen Havalimanı’na gidecek olan yolcular bulunuyor. Size en yakın hava alanı hangisi, semt – semt listeledik. Henüz yeni alışkanlıklar edinilmeden, teorik olarak karar vermeyi… Devamını Oku »

Sabiha Gökçen Havalimanı Taksi Ücreti

Sabiha Gökçen Havalimanı’na taksi ile gitmek isteyen yolcular için taksi ücretleri tablosuna buradan ulaşabilirsiniz. Sabiha Gökçen’e taksi ne kadar yazar, ne kadar sürer, kaç km uzaklıkta ve diğer bilgiler. İlgili yazlar: İstanbul Havalimanı taksi ücreti En yakın havalimanı hangisi? İçerik Tablosu Sabiha Gökçen Taksi Ücreti SSS Diğer Ulaşım Seçenekleri Sabiha Gökçen Havalimanı Taksi Ücret Tablosu… Devamını Oku »

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Dış Hatlar Terminali Yılda 3.000.000 yolcu kapasitesi CIP ve VIP salonu Gümrüksüz satış mağazaları, bar ve kafeler, pub ve restoranlar PTT, banka, araba kiralama Ofisler Kullanım Alanı 16.000 m²’si zemin kat, 4.000 m²’si asma kat olmak üzere toplam 20.000 m². Kullanılan Malzeme Döşeme ve dış cephelerde granit, tavanda aydınlatma armatürlerini, seslendirme hoparlörlerini ve havalandırma difüzörlerini… Devamını Oku »