Kategori Arşivleri: Haberler

Havalimanı haberleri.

UBER Artık Trafik Cezalarını Ödemeyecek

Uber Türkiye, bugün sürücülerine gönderdiği mesaj ve bildirimle artık para cezalarını ödemeyeceğini bildirdi. Litaş Derneği başkanı Metin Kayıhan Magriso’nun tabiriyle küçülmeye giden Uber’in tam açıklaması aşağıdaki gibi. Uber Türkiye’ye olan bağlılığını korumaktadır. Ancak, mevcut durum, sürücülere ve yolculara güvenilir bir hizmet sunmamızı mümkün kılmamaktadır ve bu sebeple artık finansal destek sağlayamayacağımızı bildirmek isteriz. Ekibimizle size… Devamını Oku »

AHL – ISL Büyük Taşınmada Kapanacak Yollar

Büyük taşınma bu gece başlıyor. Atatürk Havalimanı’nın yeni İstanbul Havalimanı’na taşınma sürecinde İstanbul’da birçok yol kapanacak. 3. havalimanı taşınma operasyonunun planlandığı şekilde gerçekleşmesi ve herhangi bir sorun yaşanmaması adına 5 – 7 Nisan tarihleri arası Atatürk Havalimanı – İstanbul Havalimanı güzergahında bazı yollar kullanıma kapatılacak. Ayrıca,  6 Nisan gece 02:00 ile öğleden sonra 14:00 arası… Devamını Oku »

Son Dakika! Atatürk Havalimanı Taşınma Tarihi 6 Nisan

İstanbul Yeni Havalimanı 29 Ekim 2018’de açıldı ve 31 Aralık’ta yapılması planlanan taşınma 3 Mart tarihine ertelenmişti. Bugün ise 6 Nisan’da taşınma işlemlerinin başlayacağı resmi duyuruyla açıklandı. Atatürk Havalimanı kesin taşınma tarihi İstanbul Havalimanı son dakika gelişmesi taşınma tarihi hakkında oldu. Bugün yapılan açıklamaya göre Atatük Havalimanı 6 Nisan’da taşınıyor. Yeni havalimanına taşınma işlemleri 5… Devamını Oku »

Son dakika! İstanbul Havalimanı Kısa Bir Süre Kapanacak

Birleşik Krallık Sivil Havacılık Otoritesi’nin 18 Şubat 2019 Pazartesi günü yapacağı planlı ziyaret nedeniyle İstanbul Havalimanı’nda üst düzey önlemler alınıyor. İstanbul Havalimanı‘nda İngiliz Sivil Havacılık Otoritesi (Civil Aviation Authority (CAA)) tarafından yapılacak incelemeler nedeniyle alarma geçildi. Alarm durumuna geçilmesine neden olan bildiri 18 Şubat Pazartesi günü İngiltere Sivil Havacılık otoritesinin Havalimanımızda gerçekleştireceği inceleme ziyareti sebebiyle… Devamını Oku »

İstanbul Havalimanı açılış tarihi

Yeni İstanbul Havalimanı (ISL) 3 Mart 2019 tarihinde açılacak. Daha önce iki defa açılışı ertelenen 3. havalimanı son dakika bir gelişmesi olmaz ise 3 Mart 2019 Pazar günü tam anlamıyla hizmete açılıyor. İlgili içerikler: İstanbul Havalimanı Taksi Ücretleri İstanbul Havalimanına Giden Otobüsler Büyük havaalanı 29 Ekim 2018’de kısmen açıldı ancak Atatürk Havalimanı’nda yoğun hava trafiği… Devamını Oku »