Kategori Arşivleri: Oteller

Kapadokya’nın Eşsiz Atmosferine Kapılmanızı Sağlayacak En Güzel 10 Butik Otel

Son yılların en gözde turizm mekanlarından biri haline gelen Kapadokya, hem yurt içinden hem de yurt dışından birçok turiste ev sahipliği yapıyor. Peribacalarından balon turlarına kadar geniş bir aktivite yelpazesi olan bölgede konaklama yerleri de artış göstermekte. Aşağı kaydırarak Kapadokya tatilinizde günlük aktivitelerden yorulduğunuzda rahatça konaklayabilmeniz için en uygun otellere göz atın. 10. Canyon Cave… Devamını Oku »

İzmir’den Kuşadası’na Nasıl Gidilir? Ulaşım ve Havalimanı Transfer

İzmir Körfezi üzerinde konumlanmış olan ve ege Bölgesinde yer alan şehir, ülkemizin en büyük şehirleri arasında üçüncü sırada bulunuyor. Denize kıyısı olması bu şehri çok daha dikkat çekici ve etkileyici bir hale getirmiş durumda. Hoşgörü sahibi insanı ile her düşünceye ve görüşe saygı duyan Ege’nin İncisi, yaz turizminin de en önemli adreslerinden bir tanesidir. Nüfus,… Devamını Oku »

Alaçatı’da Kalabileceğiniz 10 Lüks Butik Otel

İzmir’in en güzel noktalarından bir tanesi olan Alaçatı, sahip olduğu plajları ve estetik görüntüsü ile turizmin en değerli beldelerinden biri olmayı da başarıyor. Sörfçülerin uğrak adresi olarak da nitelendirebileceğimiz Alaçatı, henüz keşfetmeyenler için heyecan verici bir yer olarak listelere girmeyi başarıyor. Kendine has iklimi ile yaz aylarını çok daha kusursuz bir hale getiren belde, yerli… Devamını Oku »