Kategori Arşivleri: Ulaşım

Tüm havalimanları ulaşım seçenekleri. İstediğiniz havalimanına nasıl gidilir, adres tarifi, harita konumu, otobüs seferleri, taksi ücretleri ve navigasyon bilgileri.

Bodrum’dan Kos Adası’na Nasıl Gidilir? Ulaşım ve Ücretler

Turizm cenneti ülkemizin en kıymetli noktalarından bir tanesi olan Bodrum, beyaz evleri ve harika doğası ile kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Muğla iline bağlı olan Bodrum, yaz aylarında nüfus patlaması yaşıyor ve yerli turistlerin yanı sıra çok sayıda yabancı turistin de ilgi odağı olmuş durumda. 2016 yılında yapılan bir araştırma, Bodrum’un, Muğla ilinin en kalabalık… Devamını Oku »

Antalya Havalimanı’ndan Kaş’a Nasıl Gidilir? Mesafe ve Ulaşım Seçenekleri

Antalya ülkemizin turizm merkezlerinden biri olmakla birlikte, en büyük yüzölçümlerinden birine de sahiptir. Doğal güzellikleri ve saklı tarihleriyle birbirinden muhteşem Antalya ilçeleri, körfezleri ve girinti çıkıntıları ile 640 kilometrelik deniz kıyısı şeridine yayılmış durumdadır. Hal böyle olunca ulaşım açısından Antalya ile ilçeleri arasında bir hayli sorun ortaya çıkıyor. Kaş, Antalya merkeze 192 KM, Antalya Havalimanı’naysa… Devamını Oku »

En Yakın Havalimanı Hangisi? | İstanbul

Atatürk Havalimanı’nın kapanması sonrası İstanbul Havalimanı’nın tam kapasite çalışmaya başlamasıyla yolcuların alışkanlıkları da değişmeye başlıyor. Anadolu Yakasında bulunmasına rağmen İstanbul Havalimanı’na gitmeyi avantajlı bulan veya tam tersi şekilde Avrupa Yakasından Sabiha Gökçen Havalimanı’na gidecek olan yolcular bulunuyor. Size en yakın hava alanı hangisi, semt – semt listeledik. Henüz yeni alışkanlıklar edinilmeden, teorik olarak karar vermeyi… Devamını Oku »

Sabiha Gökçen Havalimanı Taksi Ücreti

Sabiha Gökçen Havalimanı’na taksi ile gitmek isteyen yolcular için taksi ücretleri tablosuna buradan ulaşabilirsiniz. Sabiha Gökçen’e taksi ne kadar yazar, ne kadar sürer, kaç km uzaklıkta ve diğer bilgiler. İlgili yazlar: İstanbul Havalimanı taksi ücreti En yakın havalimanı hangisi? İçerik Tablosu Sabiha Gökçen Taksi Ücreti SSS Diğer Ulaşım Seçenekleri Sabiha Gökçen Havalimanı Taksi Ücret Tablosu… Devamını Oku »

İstanbul Havalimanı UBER Fiyatları

İstanbul Havalimanı’na ulaşımda UBER kullanacak yolcular için tahmini fiyat listesi. 3. havalimanı UBER anlaşması beklense de Mart ayı sonunda yapılacak duruşma sonrası gelişmeler şekillenecek. Yeni havalimanı yeri nedeniyle ulaşması -henüz- zor sayılabilecek ve uzak bir konumda. Günden güne otobüs sefer sayıları artmakta ve metro inşaatı devam ediyor. Özel aracı olmayan yolcular için toplu taşıma harici… Devamını Oku »

İstanbul Havalimanı İETT Seferleri

Yeni İstanbul Havalimanı’na gidiş için (3. havalimanı) toplu taşıma kullanacak yolcular için İETT seferleri hat bilgileri, sefer saatleri, duraklar ve ücret bilgileri. Açık adres ve konum: Yeni İstanbul 3. Havalimanı nerede? Taksi ile ulaşım için: İstanbul Havalimanı Taksi Ücretleri Alternatif otobüs seferi: İstanbul Havalimanı Havaist Seferleri En yakın havalimanı Yeni havalimanına giden otobüsler. İETT Seferleri… Devamını Oku »

İstanbul Havalimanı Havaist Seferleri

Öncelikle, birçok vatandaşımızın bildiği şekilde yeni havalimanına yolcular İstanbul Havalimanı Havaş değil Havaist tarafından taşınmaktadır. Havaş, Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı yolcularına hizmet vermektedir. İstanbul Havalimanı Havaist sefer saatleri, durakları ve ücret tarifesine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ayrıca inceleyebilirsiniz: İstanbul’da en yakın havalimanı İyi yolculuklar. İçerik Tablosu Yeni Havalimanı Havaist Seferleri İST-1 / Yenikapı İDO… Devamını Oku »

İstanbul Havalimanı Taksi Ücretleri

Yeni İstanbul 3. Havalimanı’na taksi ücreti ne kadar yazar? Yeni İstanbul Havalimanı yeri nedeniyle ulaşım açısından henüz zor bir noktada. Taksi rahatlığında ulaşım sağlamak isteyen yolcular 3. havalimanı taksi ücretleri kaç TL yazar merak ediyor. Otobüs ile ulaşım için: Otobüs Seferleri ve Saatleri UBER ile ulaşım için fiyat tablosu: İstanbul Havalimanı UBER Fiyatları Havalimanı transfer… Devamını Oku »