IGA Vale & Otopark | İstanbul Havalimanı Otopark & Vale Hizmeti

ÜYELİK PAKETLERİ ile
HER UÇUŞ
DENEYİMİNİZİ
UNUTULMAZ HALE GETİRİN

iGA Vale ve Otopark Hizmeti

Dünyanın tek çatı altındaki en büyük katlı otoparkı olarak, en teknolojik altyapılarımız ve hizmet kalitemizle sizleri misafir etmekten büyük mutluluk duyacağız.

İstanbul Havalimanı otoparklarımızda misafirlerimize uluslararası havalimanı standartlarının üstünde Otopark, Vale ve Araç Bakım hizmetleri verilecektir.

 

Otopark Özellikleri

Toplam 40.000 araç kapasiteli otopark, 1 bloğu 3 katlı ve 4 bloğu 7 katlı olmak üzere toplam 5 bloktan oluşmaktadır. Akıllı plaka okuma sistemi ve otopark içinde konumlandırılmış 2.500 kamera ile kapasite yönetimi ve aracınızı nereye parkettiğinizin tespitini yapacak sistemler otoparkımızda mevcuttur.

 

Vale Hizmet Noktaları

Zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için hazır bulunan kaliteli ve güvenli kadromuz Vale teslim alma ve teslim etme noktalarında size bekliyor.

Vale teslim alma noktaları: Giden yolcu katında iç ve dış hatlarda 1’er adet, CIP de 1 adet olmak üzere toplam 3 adet nokta vale teslim alma noktası mevcuttur.

Vale teslim etme noktaları: Plaza Alanı ile Otopark arasındaki yolda iç ve dış hatlarda 1’er adet olmak üzere toplam 2 adet vale teslim noktası mevcuttur.

 

Otopark ve Vale hizmetlerinden dilediğinizce yararlanmak için İGA Pass Extra veya İGA Pass Premium üyelik paketlerinden birine sahip olmanız yeterli.

Tek seferlik otopark ve vale hizmeti satın almak isterseniz kullanımınız sonrasında otopark ve vale ödeme noktalarını ziyaret etmeniz yeterli. Yakın zamanda devreye girecek ödeme ve araç bulma fonksiyonları ile uygulamamız üzerinden de otopark ve vale işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

 

Sunulduğu Alanlar

Hizmet Tipi

Ücret

Üyelik Paketlerine Göz At

Lütfen kullanım alanı seçiniz.

Lütfen yolcu adedi seçiniz.

0
0
0

Toplam Ücret

+KDV

İGA Lounge

İGA Meet & Greet

İGA Pop Up Lounge

İGA Buggy

İGA Meeting Lounge

İGA Fast Track

İGA Vale & Otopark